Çilingir Servisi Kale Anahtarcılar Klubü Üyesidir.

En Uygun Fiyatlarla Haftanın 7 Günü 24 Saat Açık ve Nöbetçi Çilingirler 15 dk'da Kapınızda. Uygun Çilingir Fiyatları, Garantili İşçilik

Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir Servisi olarak uygun çilingir fiyatları ile 7/24 açık nöbetçi Kale kilit servisi çelik kapı tamiri, kilit değiştirme hizmeti vermekteyiz. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden biri de çilingirlik mesleğidir. Çok eski dönemlerden beri insanlara yardımcı olmaya çalışan bu meslek usta çırak ilişkisi içerisinde yıllardır devam ediyor. Günümüz teknolojisini takip eden bu ustalar kullandıkları makineler ile seri üretime geçerek önemli anahtarlar hazırlar. Çilingirler sayesinde kapıların kilitli kalması halinde kırılmasına gerek kalmadan kolayca açılması sağlanır. Çilingir ustaları dikkatli ve sorumluluk sahibi kişiler oldukları için her türlü zorlu kapının açılmasında kullandıkları modern yöntemler ile çalışmalarını yürütürler. Küçükyalı çilingir güvenli hizmet alabileceğiniz önemli firmalardan biridir. Önemli referansları ve sağlamış olduğu güven duygusu ile tüm çilingir ve anahtar ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde gidererek sizlere yardımcı olur.

Önemli bir meslek kolu olan çilingir hizmetleri günümüzde en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biridir. Bu nedenle giderek artan çilingir firmaları insanların kapı anahtarları ile ilgili yaşadıkları problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyorlar. Bu konuda kendilerini geliştiren çilingir ustaları el becerileri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürler. Çilingir ustaları belli eğitimlerden geçerek kendilerini geliştirirler. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullandıkları makinelerin yapısı da değişeceğinden, bu yönde verimli eğitimler alırlar. Eğitimler sonucunda aldıkları sertifikalar ile kendilerine özel işyerleri açabilirler. Çilingirler genelde kapalı mekanlarda çalışırlar fakat ihtiyaç duyulduğu an dışarıda da çalışmalarını sürdürürler. Çilingir olmak isteyen kişilerin öncelikle mekanik ve teknik gelişmelere merakının olması gerekir.

Araç içerisinde unuttuğunuz anahtarları almak için çilingir firmalarından acil destek isteyebilirsiniz. Bu konuda çilingir ustaları büyük bir gelişme kat ederek aracınıza herhangi bir zarar vermeden kısa süre içerisinde araç kapılarını açar. Ayrıca çilingir firmaları aracınıza uygun içerisinde teknolojik tüm malzemeleri barındıran immobilizer anahtar yapım işlemini de gerçekleştirir. Bu anahtar çeşidi arabanın çalıştırılmasında ve güvenlik sistemlerinin en üst seviyede sağlanmasında oldukça faydalı bir anahtar çeşididir. Küçükyalı çilingir her marka ve model araca uygun anahtar sistemleri geliştirerek yedek anahtar sahibi olmanızı sağlar. üretilen yedek anahtarlar içerisine yerleştirilen algılama ve şifre sistemleri ile anahtar tuşu kullanmadan pratik bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz.

Çilingir hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında ücretleri gelmektedir. Bu nedenle çilingir hizmeti almak isteyenlerin öncelikle firmayı arayıp talep ettikleri ücretleri öğrenmeleri doğru bir karar olacaktır. Her çilingir firmasının fiyat belirlerken uyguladığı belli başlı kriterleri bulunur. Küçükyalı çilingir sunduğu kaliteli hizmetlerin yanında uygun fiyat garantisi ile de müşterilerinin bütçesine katkıda bulunuyor. Firma birçok çilingir firmasına göre daha uygun fiyatlar karşılığında kapı açma ve yedek anahtar basım işlemini gerçekleştiriyor. Firma uyguladığı gündüz ve gece tarifesine uygun fiyat politikaları ile farklı ücretler talep ediyor. Firma kullandığı kaliteli malzemeler ile uzun yıllar kullanabileceğiniz hizmetler sunuyor.

Günümüzde çilingir firmaları geliştirdiği imkan ve şartlar doğrultusunda günün her saati çilingir hizmeti vermeye başlamıştır. Bu nedenle gün içinde veya gece yaşayabileceğiniz herhangi bir arıza ya da anahtar sorunu sırasında çilingir firmalarını arayarak yardım talep edebilirsiniz. Küçükyalı çilingir firması kaliteli hizmet alabileceğiniz en önemli firmalardan biridir. Acil çilingir hizmetleri ile kısa sürede yanınızda olarak sizlere yedek anahtar temin eder. Güvenilir, uzman kişiler anahtar yapımı ve kapı açma konusunda kullandıkları malzemeler ile eşyalarınıza zarar vermeden çalışmalarını yürütürler. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı için firmamızı arayarak 7/24 yardım talep ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Küçükyalı Çilingir Fiyatları ve Fiyat Tarifesi


  • Kapı Açma Ücreti (Gündüz) : 50 TL - 100 TL
  • Kapı Açma Ücreti (Gece) : 80 TL - 120 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gündüz) : 50 TL - 100 TL
  • Kilit Değişimi Ücreti (Gece) : 80 TL - 120 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Çilingir Ücreti

50 TL
Çilingir Fiyatları

Hizmetlerimiz

Sizin İçin En Kaliteli Ürünlerle En Uygun Fiyata Sunduğumuz Hizmetlerimiz

çilingir

Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir kelimesinin anlamı kilit ve anahtar işinde usta olup ehlileşmiş kişidir. Her türlü kilidin iç yapısını tecrübeleri ile ezbere bilen, değişik metotlarda maymuncuk ile açabilecek yeteneğe sahip kişilerdir. Çilingir mesleği günümüzde anahtar, kapı tamiri, oto anahtarcılık gibi birçok farklı dalı bir arada tutsa da çilingirlik yakın tarihte önemli bir yapıya sahiptir. Küçükyalı Çilingir en popüler olarak maymuncukla kapı açma, anahtar üretme - kopyalama yapma bozuk kilitleri onarma gibi işlerle bilinir fakat çilingir tarihinde bu meslek bozuk makine parçalarını tamiri, kopyalaması gibi işlerde bilinir.

çilingir

Küçükyalı En Yakın Çilingir

Küçükyalı En yakın çilingir 15 dakikada yanınızda. Haftanın 7 günü 24 saati açığız. Kapıda mı kaldınız? Kapı kilitli mi kaldı? Anahtarınızı mı kaybettiniz? Hiç sorun değil. Arayın mobil çilingir ekiplerimiz 15 dakikada yanınıza gelsin. Anahtarcılar odasına kayıtlı deneyimli ustalarımız uygun fiyatlarla kapınızı açıp sizi evinize kavuştursun.

çilingir

Küçükyalı Açık Çilingir

Küçükyalı Açık çilingir arıyorsanız haftanın 7 günü 24 saati sizin için hizmet veriyoruz. Her türlü anahtar, kilit, kilit tamiri, kilit değişimi kilit kopyalama, anahtar tamiri, kilit satışı, kilit mekanizması, kilit mekanizması tamiri, anahtar değişimi, anahtar çoğaltma, anahtar satışı, çelik kapı, çelik kapı tamiri, çelik kapı mekanizmaları, çelik kapı mekanizma değişimi, çelik kapı mekanizma satışı, kuplu kilit, kulplu kilit tamiri, kulplu kilit anahtarı, kulplu kilit kopyalama, kulplu kilit satışı, kulplu kilit mekanizma değişimi, kulplu kilit mekanizma tamiri, göme kilit, asma kilit, taş kilit, demir kilit, göme kilit tamiri, satışı, gömme kilit değişimi, asma kilit tamiri, asma kilit satışı, asma kilit tamiri, emniyet kilitleri, emniyet kilitleri tamiri, emniyet kilitleri değişimi, emniyet kilitleri satışı, çekmece-kapak kilit ağızları, çekmece-kapak tamiri, çekmece-kapak değişimi, çekmece-kapak satışı, elektrikli kilitler, emniyet kilitleri, kale kapı kilitleri, oda kilitleri, silindirli kilitler, makaralı silindirli kilitler, sürme kapı kilitleri tirajlı kilitler gibi birçok kilit sistemlerini açık çilingiri de bulabilirsiniz.

çilingir

Küçükyalı Nöbetçi Çilingir

Nöbetçi çilingir arıyorsanız sizin için haftanın 7 günü 24 saati çalışan anahtarcılar odasına kayıtlı ustalarımızla 15 dakika içinde hizmet veriyoruz. Tek yapmanız gereken 0532 443 86 48 numaralı telefonumuzu aramak ve whatsapp üzerinden konum göndermek.

anahtarcı

Küçükyalı Anahtarcı

Küçükyalı Anahtarcı anlam olarak anahtar yapıp veya satan kişiye denir. Anahtar satan kişiler esnaf olarak anahtarcı olarak geçmez. Çilingirler şimdiki zamanda kilit ve anahtarlar üzerine kurulu olduğu için anahtar satıcısı olarak çilingirler gösterilebilir. Bir anahtarın birde kilidi olması lazımdır. Anahtarcılar yani çilingirler anahtarı kilidiyle beraber satarlar veya anahtar kopyalayabilirler. Anahtar sadece kilit anahtarı olarak sınırlı değildir. Araba anahtarı, Bina anahtarı, Kilit anahtarı, dolap anahtarı, çekmece anahtarı, kapı anahtarı ve benzeridir.

çelik kapı tamiri

Küçükyalı Çelik Kapı Tamiri

Küçükyalı Çelik kapı tamiri kapanmama, zor kapanma, sürtme, menteşe kırılması gibi arızalarınızın uzman personelimi tarafından giderilmesi işlemidir. Küçükyalı Çelik kapı tamiri her kapıya ve kapının kilidine göre değişse de temel mantık tek çerçeve içerisinde toplayabiliriz. Çelik kapıların oluşturdu sıkıntıları genelde ağır olduğu için düşmeler ve gönyesinden kayma yapmaktadır. Bu sıkıntılar kullanıcının evde mahsur kalması gibi sorunlarla karşı karşıya bırakabilir.

villa kapısı tamiri

Küçükyalı Villa Kapısı Tamiri

Küçükyalı Villa kapısı tamiri için kilit noktasında bir problem varsa kilit mekanizma sistemini kırıp dökmeden profesyonelce sökülüp arıza bulunur. Sonrasında arıza mekanizma içinden çözülüp profesyonelce sıkıntısız geri takılır. Villa kapısı tadilat servisi olarak bazı tamirlerimiz, villa kapısı düşme durumunda tamir, villa kapısının kilit arıza tamiri, merkezi kilit sistem değişim ve tamiri, villa kapısı değişim ve tamiri, kale kapı ayar ve tamiri, kapı yükseltme ayarı. Bunun gibi villa kapısı sorunlarınız olursa web sitemizde bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

çelik kapı tamiri

Küçükyalı Kale Kapı Tamiri

Küçükyalı Kale çelik kapı tamiri kapanmama, zor kapanma, sürtme, menteşe kırılması gibi arızalarınızın uzman personelimi tarafından giderilmesi işlemidir. Küçükyalı Kale çelik kapı tamiri her kapıya ve kapının kilidine göre değişse de temel mantık tek çerçeve içerisinde toplayabiliriz. Kale çelik kapıların oluşturdu sıkıntıları genelde ağır olduğu için düşmeler ve gönyesinden kayma yapmaktadır. Bu sıkıntılar kullanıcının evde mahsur kalması gibi sorunlarla karşı karşıya bırakabilir.

kilit değiştirme

Küçükyalı Kilit Değişimi

Bizim işimiz kaliteli hizmet olduğundan dolayı en pahalısı değil hem fiyat hem de performans açısından en iyisini kullanıyoruz. Farklı kilitlerin farklı değiştirme yöntemleri olabiliyor. Bizim eğitimli ekibimiz bütün kilitlerin bakım, onarım, tamir konusunda ayrı ayrı eğitimler almıştır. Bu yüzden kilit değişim, onarım, tamir konusunda içinizde hiç şüphe olmasın. Çelik kapılarda kullanılan Küçükyalı kilit değiştirme sistemi yaygın olarak kullanılır. Hemen hemen bütün binalarda aynı mekanizmalı kilit sistemleri vardır.

kilit değiştirme

Küçükyalı Kilit Değiştirme

Küçükyalı kilit değişimi çilingir mesleğinin ana konusundan biridir. Küçükyalı kilit değiştirme işi kolay olarak görünse de çoğu iş gibi onunda zorluğu, ustalığı vardır. Kilidi değiştirirken çok dikkatli olmak gerek aksi taktirde kapıya ciddi zarar verebiliriz. Kilidi değiştirme bide barel değiştirme olarak ikiye ayrılabilir. Bareli değiştirmek zor değildir. Kapını yan kısmında bulunan barel vidasını çıkartıp göbeğe anahtarı takıp çekiyoruz. Sonra yeni bareli yerine yerleştirip vidayı tekrar takıyoruz. Asıl zor olan kilit kapının içindeki kilit sistemini değiştirmek.

kale yetkili servisi

Küçükyalı Kale Kilit Servisi

Küçükyalı Kale kilit servisi olarak yeni bir eve taşındığınızda, kapı güvenliğinizi arttırmak istediğinizde, eski kilidiniz bozulduğu için kapınızı kilitleyemediğinizde size bir telefon kadar yakın. Haftanın 7 günü 24 saati 5 yıl garantili Küçükyalı Kale Kilit modelleri, uygun kilit fiyatlarıyla hizmet vermekteyiz.

Küçükyalı cam kapı kilit tamiri değişimi

Küçükyalı Cam Kapı Kilit Tamiri Değişimi

Küçükyalı Cam kapı kilitleri konusunda kişilerin mağduriyetlerini gideren firmamız hizmetleri konusunda her zaman profesyonel davranmaya özen gösteriyor. Cam kapıların daha iyi çalışabilmesi için gerekli olan hidroliğin bitmesi ve bunun yarattığı kullanım zorlukları firmamız tarafından en iyi şekilde giderilmektedir.

Küçükyalı oda kapısı tamiri

Küçükyalı Oda Kapısı Kilidi Tamiri Değişimi

Küçükyalı Oda kapı kilidi tamiri evinizde ki odalar, banyo kapısı, mutfak kapısı, tuvalet kapısı arızalandığında veya kilitli kaldığında uygulanan tamir ve değişimi işlemleridir. Evinizin odalarında kullanılan kolların çoğu maalesef genellikle dayanıksız malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle çoğu zaman oda kapı kolu yerinden çıkıyor, oda kapısı kilitli kaldı, oda kapısı kilitlenmiyor, gibi şikayetler görülmektedir.

Küçükyalı oto çilingir

Küçükyalı Oto Çilingir

Küçükyalı oto çilingir aracınızın anahtarı içeride kaldığı, kapısını açamadığınız zamanlarda 15 dakika içerisinde yanınıza gelerek size yardımcı olur. Küçükyalı oto çilingir arabanızın kapısını kesinlikle zarar vermeden açar. Otomobil anahtarını kaybetmek veya araba anahtarının bozulması otomobil sahipleri için çok kötü durumlardan biri olabiliyor. Acil bir şekilde bu durumu çözmek ise bize düşüyor. İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz. Tüm araba marka ve modellerinin kapılarını zarar vermeden dakikalar içerisinde açıp sizi aracınıza kavuşturuyoruz. Tüm marka ve model anahtar ve merkezi kilit sistemi tamiri ve anahtar kopyalama yapmaktadır.

Oto Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Markalar: Renault, Toyota, Dacia, Mercedes, Bmw, Fiat, [...]

Küçükyalı kasa çilingir

Küçükyalı Kasa Çilingir

Küçükyalı Kasa çilingir kasanıza zarar vermeden hızlıca açar. Firmamız marka çeşit kasa fark etmeden her türlü kasayı hızlıca açabilir. Küçükyalı Çelik kasa servisimiz tecrübeli yetenekli eleman ve ustalar sayesinde kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmektedir. Kasa açma için 7/24 açık hizmet sağlayan firmamızı istediğiniz zaman arayıp işlem için çağırabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızdayız.

Küçükyalı bina kapısı tamiri

Küçükyalı Bina Kapısı Tamiri

Küçükyalı Bina kapısı tamirinde firmamız yaptığı işe son derece önem göstermektedir. Bu durum için tüm çalışan personellerimiz özel olarak eğitim almış ve hidrolik sistemler üzerinde çalışmalar göstermiştir. Firma olarak yaptığımız işi temiz bir şekilde kırıp dökmeden sıfır sıkıntı sistemi ile sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Ne bir bozulma kırılma ne de bir zarar vermek söz konusu olamaz. 25 yıldır çilingir servisi olarak çalıştığımız için tecrübemiz ve becerimize güvenimiz tamdır. Bizim eğitimli kadromuz güler yüzlü bir şeklide evinize binanıza gelerek müşteri memnuniyetini en yüksek derecelerde tutarak memnuniyet kazanmaktayız.

Küçükyalı kapı hidroliği tamiri

Küçükyalı Kapı Hidroliği Tamiri

Küçükyalı kapı hidroliği tamiri tüm apartman sakinleri tarafından günde yüzlerce kez kullanılması, nakliye, temizlik vb. işlemlerde hatalı şekilde açık tutulmaya çalışması sonucu bozulan ve görevini yerine getiremeyen bina kapı hidroliğinin tamiri veya değiştirilmesi işlemidir. Kapı hidroliği tamiri ihmale gelmez. Çünkü bozulan kapı hidroliği bir süre sonra bina kapısının bas aç sisteminin bozulmasına, bir süre sonra da kapı gönyesinin bozulmasına neden olur. Yani zamanında tamir edilmeyen kapı hidroliği kısa süre içerisinde tamir edilmezse çok daha maliyetli bir arıza zincirine neden olabilmektedir.

Küçükyalı apartman kapısı tamiri

Küçükyalı Apartman Kapısı Tamiri

Küçükyalı Apartman kapısı tamiri için gerçek bir çilingir tamirci çağırdığınızdan emin olmalısınız aksi taktirde bozuk veya kırık kapı, zarar görmüş veya patlamış hidrolik sistemi ya da açılmayan apartman kapısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Küçükyalı Apartman kapısı tamir hizmeti çağırma durumunda gelen kişiye sorulması gereken bazı gerekli sorular vardır. Bu sorular gelen kişinin gerçekten çilingir mi yoksa dolandırıcı mı ayırt etmek. Eğer öyle ise de şikâyet etmek için gereken sorulardır. Gelen kişinin kimliğini kesinlikle görmek isteyin bozulma patlama gibi durumlarda kimi şikâyet edeceğini bilmelisiniz. İşletmesinin nerede olduğu sorun ve nerede olduğunu gösteren bir belge isteyin.

Küçükyalı Dış Kapı tamiri

Küçükyalı Dış Kapı Tamiri

Küçükyalı Dış kapı tamiri servisi olarak bizim amacımız müşterilerimiz hiçbir zarara uğramadan mağdur olmadan hizmet vermektir. Fakat maalesef bazı kötü niyetli kişiler siz müşterilerimizi sadece dolandırmak amaçlı fazladan fiyat, baştan sağma iş, işi yarıda bırakma, ucuz mal kullanma, ucuz işçilik gibi sizi sürekli olarak tamirci, çilingir çağırıp sürekli para almak isterler. Bu durumun önüne hep beraber geçmeliyiz. Eğer geçebilirsek hem vatandaş mutlu olur hem de devletimiz kazanmış olur. Bu korsan olarak çalışan merdiven altı sahte işletmeler sizlere her türlü numaralar yapıp yalanlar söyleyebilir. Herhangi bir arıza bozulma durumunda bahçe dairesi tamiri için bizleri 7/24 açık çilingir olarak arayabilirsiniz. Hangi saat hangi gün fark etmez sadece arayın size en yakın ekibimizi yönlendirerek işlemlerimizi yaparak sizi bu durumdan kurtaralım.

Küçükyalı Bahçe kapısı tamiri

Küçükyalı Bahçe Kapısı Tamiri

Küçükyalı bahçe kapısı tamiri için çilingir servisi gelmeden önce gelirken kalfalık be ustalık belgelerini yanlarında getirmelerini isteyin. Bu sayede kolay bir şekilde gerçek bir çilingir mi, işi bilen ve yapabilen birisimi ayrıt etmek rahat olur. Belgesi yoksa gitmesini rica edin. Bu şekilde merdiven altı kaçak korsan iş yapan dolandırıcılar bilgisizlik ve tecrübesizlikten dolayı hem yaptığı işe zarar verir hem de size fazladan fiyat verir ve sizi dolandırmaya çalışır. Bizim gibi eskiden beri bu işi yapan tecrübe sahibi ve gerekli eğitim almış personel kadrosu bulunan bir firmadan hizmet almak hem sizin için hem bizim için çok daha iyi olacaktır. Bizim firmamız 1995 yılından beri tecrübe ve yetenek sahibi personellerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Küçükyalı Garaj Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Garaj Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Garaj kumandası Kopyalama sistemi ve otomasyon sistemleri günümüzde hayatı kolaylaştıran aletlerin başında gelmektedir. Bu otomasyon sistemlerinin çalışmasını sağlayan kumandalar zamanla frekans karışması veya pilinin zayıflaması nedeniyle bozulabilir, yeni kullanıcılar için garaj kumandası kopyalama hizmeti gerekebilir. Küçükyalı Çilingir Merkezi kapınıza gelerek dakikalar içinde garaj kumandanızı kopyalararak yeni anahtarınızı size teslim eder.

Küçükyalı Otopark Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Otopark Kumandası Kopyalama

Otopark kumandaları yapısına göre basit kopyalama metodu, kumanda kopyalama cihazları veya sinyal alıcılarıyla kopyalanır. Kumanda kopyalanmadan önce bire bir eş olan başka bir kumandayla eşleştirilmelidir. Küçükyalı Otopark kopyalama merkezi 0532 443 86 48 numaralı telefon ile size hizmet vermektedir.

Küçükyalı Kepenk Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Kepenk Kumandası Kopyalama

Evinizin kepenk bariyeri kumandası, iş yerinizin kepenk numarası bozuldu veya yeni bir yedeğe itiyacınız olduğununda bir telefon açmanız yeterli. Küçükyalı kepenk kumanda kopyalama merkezi orjinal kumanda tamiri ve kopyalaması yapmaktadır. Orjinal Kepenk kumandası kopyalama, Kepenk kumandası tamiri, Kepenk kumanda kopyalama, Kepenk Kumanda tamiri, Kepenk ve Kepenk kumanda çoğaltma, Elektronik kapı kumanda çoğaltma, Elektronik kumanda yedek çıkartma hizmetlerinde bir telefon kadar yakınız.

Küçükyalı Bariyer Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Bariyer Kumandası Kopyalama

Küçükyalı Çilingir, Bariyer Kumandası - Bariyer Kumandası - Elektronik Bariyer Kumandası - Bariyer Kumandası işlemleri için firmamıza 0532 443 86 48 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizlere çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz.

Küçükyalı hırsıza karşı önlemler

Küçükyalı Hırsıza Karşı Önlemler

Küçükyalı hırsıza karşı nasıl önlem alabiliriz ? Hırsızın açamayacağı kapı mümkün mü? Hırsıza karşı en etkili 5 yöntem sorularınızın cevabı burada. Küçükyalı Hırsıza karşı önlemler başlığı altında evinizin güvenliğini nasıl arttırabileceğinizi birkaç madde ile sizlere anlatmaya çalışacağız. Son yıllarda hırsızlık vakaları hızla artmaktadır. Hırsızlık olayları ev halkı üzerinde maddi zararlarından daha fazla manevi zararlar bırakmaktadır. O yüzden pişmanlık yaşamadan önce evinizde hırsıza karşı önlemler almalısınız.

Küçükyalı hırsıza karşı tuzaklı kilit

Küçükyalı Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit

Küçükyalı hırsıza karşı tuzaklı kilit var mı? Hırsızın açamayacağı kapı mümkün mü? Hırsıza karşı en etkili 5 yöntem sorularınızın cevabı burada. Tuzaklı bareller evinizi hırsızlara karşı korur. Koparılarak açılmaya çalışıldığında tuzaklı gövde yapısı hırsızın kilit armudu adı verilen kilidi açan mekanizmasına ulaşmasını engeller. Içerisinde ki pim yapısı maymuncuk müdahalesiyle karşılaştığında kendini korumaya alır ve kapınızın açılmasını engeller.

Küçükyalı hırsıza karşı çelik rozet

Küçükyalı Hırsıza Karşı Çelik Rozet

Küçükyalı hırsıza karşı çelik rozet evimi korur mu? Hırsızın açamayacağı kapı mümkün mü? Hırsıza karşı en etkili 5 yöntem sorularınızın cevabı burada. Hırsızlara karşı çelik rozet kilidinizi koparılarak açılmaya karşı korur. Kendi üretimimiz olan Pars Rozet Sistemi Birbirine kaynakla bağlı 12 mm Çelik gövde, 5 mm çelik iç gövde ve 8mm çelik vida ile kapınıza tam koruma sağlar. Hırsızların eve girerken itiyacı olan 2 şey vardır. 1 sessizlik, 2 çabukluk. Hırsıza karşı çelik rozet ve kanca sistemimiz hırsızın elinden bu iki ihtiyacını da alıyor. Bu sayede eviniz hedef olamaktan, caydırıcı bir güç haline geliyor.

yangın kapısı emniyet kilidi

Küçükyalı Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Küçükyalı yangın kapısı emniyet kilidi, sadece acil durumlarda kullanıldığı için ıssız, yapısı gereği hızlıca açılması gereken basit bir kilit mekanizması bulunan kapıların hırsızların en çok kullandıkları giriş yöntemi olması üzerine yangın kapınızı emniyet altına almak için yapılır.

Küçükyalı yangın kapısı güçlendirme

Küçükyalı Yangın Kapısı Güçlendirme

Yangın çıkması durumunda, hane halkının evi olabildiğince çabuk ve güvenli bir şekilde tahliye etmeleri mümkün olmalıdır. Bu genellikle evinizin çelik kapısından gerçekleşir. Ancak, kaçış mesafesini azaltmak veya ana giriş / çıkışın yangınla kapatılması durumunda alternatif bir çıkış sağlamak için yeni binalarda yönetmelik gereği genellikle ek yangın çıkışları zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle tüm yeni binalarda kolayca açılabilen ayrı bir çıkış noktası bulunan yangın kapıları bulunmaktadır.

Küçükyalı yangın kapısı emniyet kancası

Küçükyalı Yangın Kapısı Emniyet Kancası

Sadece acil durumlarda kullanılan yangın merdivenleri hırsızlar için ideal bir çalışma ortamıdır. Kimseyle karşılaşmadan rahatça keşif ve girişim yapabilmektedirler. Yangın kapısının yapısı gereği hızlı açılan basit kilit mekanizması ise hırsızlar için kolay hedef özelliği taşımaktadır. İçeriden kolayca açılabilen yangın kapısı dışarıdan ufak bir levye kastırmasıyla da kolayca açılabilmektedir. Bu nedenle yangın kapıları son zamanlarda hırsızların en sık kullandıkları eve giriş yöntemi arasında yerini almıştır.

kale alarm

Küçükyalı Kale Alarm

Küçükyalı Kale Alarm Servisi ücretsiz ekspertiz ile evinizde ki güvenlik ihtiyaçlarını belirler. Size özel alarm sistemleri ve fiyatları ile evinizi koruyun. Kale Alarm Ücretsiz Keşif Uygun Fiyatlarla Güvendesiniz. Küçükyalı Kale Alarm Satış Noktası Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın 0532 443 86 48

Küçükyalı Çilingir Servisi Herzaman Sizin 15 Dakika Yakınınızda

Mobil ekiplerimiz İstanbul'un 4 Ayrı noktasında 7 gün 24 saat size hizmet vermek için bekliyor.

Küçükyalı Çilingir Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Bu nedenle evinize çağırdığınız çilingire kapınızla birlikte evinizin güvenliğini de emanet etmiş olursunuz. Çilingir çağırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için sıraladık.

1 - Gerçek bir işletme ile görüştüğünüzden emin olun. Piyasadaki çok sayıda korsan çilingir bulunmaktadır. Gerçek bir çilingir ile görüştüğünüze emin olmak için ilk telefon görüşmenizde kendisinden fatura isteyin. Bu sayede hem gerçek bir işletme ile çalıştığınızdan emin olabilir, hemde olası bir mağduriyet karşısında şikayet edebilecek bir muhattabınız olur.

2 - Alacağınız hizmetin ücretinden emin olun. Çilingir ile yapacağınız telefon görüşmesinde kendisine sorununuzu net bir şekilde anlatın, gerekirse kısa bir video gönderin. Alacağınız hizmet ve malzemeler için net bir fiyat alın. Süpriz bir masrafı kabul etmeyeceğinizi belirtin. Kapıda süprizle karşılaşmayın.

3 - Size en yakın çilingir ile çalıştığınızdan emin olun. Çilingirle yapacağınız görüşmede size ne uzaklıkta olduğunu, ne kadar sürede yanınızda olacağını net bir şekilde sorun. Size yakın anahtarcı Ortalama 15 - 20 dk içerisinde kapınızda olmalı.